Panda Money opinie o pożyczce, wymagania, kontakt. Czy sprawdza BIK?

pandamoneyPrzeczytaj o firmie Panda Money. Interesują cię opinie? Nie wiesz, czy otrzymasz pozytywną decyzję? W tym miejscu rozwiejemy twoje wątpliwości.

Panda Money informuje, że mają proste zasady, a opłaty są jasne i porządne. Istotnie przeglądając zasób strony internetowej można odnieść wrażenie, iż podmiot gospodarczy niesłychanie stara się by klient wiedział na co się decyduje, oraz by znał reguły na jakich korzysta z usług.

Panda Money należy do Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, 00-838 przy ul. Prostej 32. Kontakt z przedstawicielem spółki jest możliwy na kilka sposobów.

W największym stopniu popularnym jest formularz znajdujący się na stronie internetowej, kolejnym to kontakt za pomocą poczty e-mail, telefonu 71 88 11 070, czy też też portalu społecznościowego Facebook. Niemniej jednak wniosek o pożyczkę można złożyć jedynie za pomocą formularza znajdującego się na stronie Panda Money. Konsultanci są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18.

Ile można pożyczyc?

Zakres sum, na które można starać się zaciągnąć pożyczkę mieści się od 100 do 1800 złotych. Jest to tak zwana chwilówka, ponieważ maksymalny okres na jaki jest użyczana wynosi 30 dni, z możliwością jej przełożenia.

Czy Panda Money sprawdza BIK?

Werdykt o rozpatrzeniu wniosku zazwyczaj trwa kilka minut, aczkolwiek nim zostanie ona podjęta, klient jest sprawdzany w BIK oraz KRD. Negatywne opinie w tych instytucjach nie skreślają możliwości korzystnego rozpatrzenia wniosku, choć niekiedy bywają pewnego rodzaju dodatkowe zabezpieczenia wykorzystywane przez Panda Money w takiej właśnie sprawie.

Przykładowe opłaty

Orientacyjny koszt zaciągnięcia pożyczki w wysokości 1000 złotych wygląda różnie, w zależności od czasu na jaki takie zobowiązanie zostało podpisane. I przy przykładowo, gdy termin spłaty został określony na 7 dni, wypada spłacić 1077,6 zł, przy 15 dniach suma wynosi 116,44 zł, jednakże w momencie, w jakim decydujemy się pożyczyć tę sumę na 30 dni, należy zapłacić 1282,88 zł.

Panda Money opinie

Spółka pożyczkowa idealnie sprawdzi się dla kogoś, komu zabrakło do przysłowiowego pierwszego. Jasne i przejrzyste reguły, oraz porządne warunki powodują, że wiele osób przekonało się, że warto jest im zaufać. Pozytywne opinie w internecie też są tego argumentem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *