Ratka.pl opinie o szybkiej pożyczce do 10000 złotych. Czy sprawdza BIK?

Ratka.pl pożyczkaSprawdź, co udało się nam ustalić o ofercie Ratka.pl. Opinie o pożyczce. Ile pożyczają? Czy firma sprawdza BIK? Zajrzyj do naszego poradnika.

Ratka.pl to oferta pożyczki dla osób w wieku od 20-80 lat, posiadających stały dochód, i obywatelstwo Polskie.

Firma pomogła już wielu osobom, które znalazły się w kłopotliwej sytuacji. Siedziba firmy znajduje się pod adresem: ul. Pilchowicka 27/8, 02-175 Warszawa.

Kontakt z biurem obsługi klienta jest dopuszczalny za pośrednictwem formularza na ich stronie internetowej, za pomocą telefonu pod numerem 801 40 40 40, jak i również przez pocztę elektroniczną. W zależności od potrzeb klienta można wybrać sposób najlepiej dla siebie dopasowany.

Ile można pożyczyć w Ratka.pl?

Skala kwot które można pożyczyć Ratka.pl waha się od 1000 do nawet 10 000 złotych. Natomiast jeśli chodzi o czas spłaty pożyczki to wynosi on od 10 do nawet 24 miesięcy. Jest to dlatego niezwykle dobre rozwiązanie, dla kogoś kto znajduje się w kłopotliwej kondycji finansowej i nie pragnąłby na dodatek obarczać swojego budżetu domowego.

Czy Ratka.pl sprawdza BIK?

Nim nastąpi pozytywna ocena dla złożonego wniosku, na samym początku każdy z wnioskodawców jest sprawdzany w Biurze Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD). To właśnie z tego powodu osoby, które miewały problemy z regulowaniem rat na czas, mogą mieć problem ze otrzymaniem pożyczki w Ratka.pl.

Orientacyjna wielkość raty dla pożyczki w wysokości 1000 złotych i okresu spłaty 22 miesięcy wynosi 75,94 zł, z kolei każda kolejna rata jest malejąca. To znaczy, że wraz z biegiem czasu będzie to coraz mniejsze obciążenie dla budżetu domowego.

Całkowita kwota do spłacenia, w tym konkretnym przykładzie wynosi 1585, 95 zł, w co wliczona jest opłata przygotowawcza w wysokości 490 zł, jak i również oprocentowanie 10%.

Opinie o Ratka.pl

Firma ta cieszy się niezwykle dobrą opinią, z uwagi na niskie oprocentowanie, a także i szybką realizację usługi. Uproszczona procedura pożyczki także ma wkład na korzystne opinie o Ratka.pl. Wszelkiego typu formalności są zgromadzone w jednym miejscu i umowę przywozi listonosz. Po podpisaniu jej, trzeba spodziewać się przelewu na swoim koncie bankowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *